کارخانه سازه های فلزی

در سالهای اخیر با توجه به افزایش حجم قراردادهای شرکت آباد بوم پارس ، نیاز به احداث کارخانه تولید سازه های صنعتی و ساختمانی سرلوحه برنامه های این شرکت قرار گرفته و از سال 1391 فعالیت خود را با احداث کارخانه ساخت سازه های فلزی آغاز نموده است . کارخانه ساخت سازه های فلزی شرکت آباد بوم پارس افتخار مدیریت و سرپرستی پروژه های بزرگی را داشته و در زمینه های مختلف خدمات ارزشمندی را ارائه نموده اند که بخشی از فعالیت ها در این رزومه تشریح گردیده است تا دورنمای کلی بهتری از فعالیت ها و توانایی های این شرکت برای کارفرمایان گرامی ترسیم گردد .
عمده فعالیت این شرکت در طی این دوره شامل طراحی ، ساخت، نصب و راه اندازی پروژه های ساختمانی و صنعتی بوده است.
درحال حاضر این شرکت با دارا بودن نیروی انسانی متخصص و با تجربه ، امکانات کم نظیر طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات سنگین صنعتی  علی الخصوص سازه های صنعتی و ساختمانی  در حال فعالیت می باشد.
 خلاصه ای از امکانات شرکت
 - تیم های متخصص مدیریتی ، مهندسی و اجرایی در زمینه طراحی ، برنامه ریزی و کنترل پروژه ، تضمین و کنترل کیفیت، تدارکات و پشتیبانی، ساخت، نصب و راه اندازی
- دو هزار متر مربع سالن صنعتی مجهز به جرثقیل های سنگین سقفی
- ششصد و پنجاه متر مربع بناهای اداری ، مهندسی ، انبار و پشتیبانی
- دو هزار متر مربع فضای روباز کارگاهی
- سری کامل تجهیزات کارگاهی ساخت شامل ماشین آلات سنگین آهنگری، جوشکاری و ماشین کاری با ظرفیت ساخت چهار هزار تن در سال که با توجه به برنامه ریزی های به عمل آمده پس از راه اندازی فازهای طرح توسعه توان تولید سالانه  شرکت به 8.000 تن  خواهد رسید .
- سری کامل تجهیزات نصب و راه اندازی ، شامل انواع جرثقیل های سنگین کارگاهی ، انواع کانکس و کانتینر و سایر تجهیزات موردنیاز برای ایجاد کارگاه های نصب و راه اندازی با قابلیت پشتیبانی نصب چهار هزار تن تجهیزات در سال